Strona 17 z 1566 PierwszyPierwszy ... 789101112131415161718192021222324252627671175171017 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 15656

Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #161
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    BMW ma bezwzględne podejscie do kwestii dostawców podzespołów. Wymagania kosmiczne, plus arogancja ale nie przepuszczą najmniejszej niedoróbki.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #162
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,606

    Domyślnie

    Oj ździwiłbyś się co potrafią wypuścić do produkcji..... Są dokładni ale nie nieomylni. Cieknące uszczelki w coupe to żenująca, świadoma wtopa i to jeszcze nawet nie raczyli ogłosić akcji serwisowej. To było w którejś z poprzednich generacji.

  3. #163
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    BMW ma bezwzględne podejscie do kwestii dostawców podzespołów. Wymagania kosmiczne, plus arogancja ale nie przepuszczą najmniejszej niedoróbki.
    KRS chyba żartujesz. Akurat BMW ma bardzo rozsądne podejście do dostawców - owszem, wymagają, ale też ich wymagania nie są głupie. Bywają wyśrubowane, ale bez przesady. Natomiast pracuje się z nimi dobrze, dużo lepiej, niż z wieloma innymi europejskimi producentami.

  4. #164
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Z tym lexusem IS to nie przesadzajmy, posiedziałem, przejechałem się kawałek (220D), pod żadnym względem nie przewyższał (mówię o wnętrzu - materiałach, tapicerka to już w ogóle jakieś nieporozumienie było) 159tki. A o estetyce nie ma co mówić bo do 159tki ma się nijak, jak to Japończyk. Owszem z tego co z właścicielką rozmawiałem - podejście serwisu do klienta - to inny wyższy świat w porównaniu do polmozbytowskiej Alfy.

  5. #165
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmax88 Zobacz post
    KRS chyba żartujesz. Akurat BMW ma bardzo rozsądne podejście do dostawców - owszem, wymagają, ale też ich wymagania nie są głupie. Bywają wyśrubowane, ale bez przesady. Natomiast pracuje się z nimi dobrze, dużo lepiej, niż z wieloma innymi europejskimi producentami.
    zapytaj się w Johnson Controls choćby, oni mają teraz BMW za klienta. To, co wyprawia BMW to jakaś masakra.

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Z tym lexusem IS to nie przesadzajmy, posiedziałem, przejechałem się kawałek (220D), pod żadnym względem nie przewyższał (mówię o wnętrzu - materiałach, tapicerka to już w ogóle jakieś nieporozumienie było) 159tki. A o estetyce nie ma co mówić bo do 159tki ma się nijak, jak to Japończyk. Owszem z tego co z właścicielką rozmawiałem - podejście serwisu do klienta - to inny wyższy świat w porównaniu do polmozbytowskiej Alfy.
    mam porównanie, jezdziłem oboma autami
    masz trochę racji w tym co piszesz
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  6. #166
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Cóż, moje doświadczenia są zgoła odmienne... Ale możliwe, że zależy to od działu, czy nawet konkretnego inżyniera prowadzącego projekt...

  7. #167
    Użytkownik Romeo Avatar czosnek1802
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.9TD Alfa Romeo 147 1.9jtdm 16v
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    jeden pisze ze rozmawial po pijaku z projektantem czy kims tam od alfy, inny ze jego szwagier projektuje czesci do alfy... boze, nawet ja tak nie sciemniam xDDDDD No a ja odbylem jazde testowa Alfa romeo Honolulu ktora wyjdzie z fabryki w 2045roku xDDDD

  8. #168
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,606

    Domyślnie

    Czosnek.... widać że jesteś czosnek - a raczej szczypior
    Napisałem co napisałem. Nie musisz w nic wierzyć ani wstawiać żenujących komentarzy. Nikt tu nic ci nie udowodni - nie licz na to. Gdyby szwagier mógł mi wysłać print screena to uwierz że auto świat i inne brukowce by to miały szybciej. Śmieszne jest tylko to że ludzie wieżą jak poyebani w obrazek z fotoshopa a inne źródła ganią. Ale niestety wszystko opiera się na wierze i słowach. Sweterkowiec z fiata plecie co mu ślina na język przyniesie na tych konferencjach a media to kotłują i wszyscy złudnie liczą na nową alfę czarują nas zdjęciami, obiecankami i pierdołami. Sam w to nie wierzyłem bo ile można słuchać jakiś bredni które nie mają żadnych potwierdzeń. Ale jak dowiedziałem się od szwagra o tym projekcie to postanowiłem tu się odezwać. Nie po to żeby komentować kolejny rysunek czyjejś fantazji tylko żeby wnieść jakąś poszlakę, inne światło czy coś w ten deseń.
    Jak już się coś pojawi w mediach to będę mógł napisać: A nie mówiłem??

  9. #169
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Nie ma co się denerwować, ludzie są różni (i dobrze). Szkoda tylko , że biorą udział w dyskusji która ich nie interesuje. Świat motoryzacji w Europie jest trochę inny niż w Polsce. W sobotę i niedzielę tu we Włoszech będzie dzień otwarty Gulliety. Wchodzi do sprzedaży czerwona Gullieta Sprint 1,4 multiair, 150cv, za najbogatszą wersję trzeba zapłacić 32,5 tyś Euro - czy ktoś w Polsce zapłaci tyle.
    Nie dokończyłem tego postu - przepraszam

    Miałem być na małej gali z okazji wejścia do sprzedaży Gulliety Sprint i spotkać się z kierowcami testowymi ale wypadek pokrzyżował moje plany.
    Ostatnio edytowane przez Marek156/159sw ; 17-10-2014 o 15:22

  10. #170
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał czosnek1802 Zobacz post
    jeden pisze ze rozmawial po pijaku z projektantem czy kims tam od alfy, inny ze jego szwagier projektuje czesci do alfy... boze, nawet ja tak nie sciemniam xDDDDD No a ja odbylem jazde testowa Alfa romeo Honolulu ktora wyjdzie z fabryki w 2045roku xDDDD
    Myślę, że przesadzasz. wszystko zależy od tego, jaki tryb życia prowadzisz: jesli ciekawy, spotykasz ciekawych ludzi. Jesli nudny, masz małe szanse spotkać kogoś ciekawego. Nudny tryb to praca unormowana od-do, wakacje all inclusive na plaży a zainteresowania to piwo przed telewizorem i komputer.
    Na przykład.
    Trzeba tylko być uważnym. Zupełnie niepotrzebne uwagi z Twojej strony.
    Mnie zastanawia to, że Julia nigdzie nie jeździ. W zasadzie powinna już być testowana a fabryka powinna (jak zwyczajowo robi to niemal każda) puszczać bąki w postaci "szpiegowskich" zdjęć. To ma podkręcać zainteresowanie.
    Taki schemat zastosowano z Julką, jak pamiętacie pewnie. W przypadku Julii na razie zastanawiająca cisza.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory