Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Zderzak przód Alfa [147]

  1. #1
    Vodzu
    Gość

    Angry Zderzak przód Alfa [147]

    Witam wszystkich jeszcze raz Takie pytanko czy zderzak Od wersji GTA 147 bedzie pasowac do seri Plug and Play? czy trzeba cos przerabiac i motac?
    ogolnie interesuje mnie tez kwestia spasowania z błotnikami ? robil ktos cos takiego juz? Szukałem tematu nie znalazłem..jesli temat powtarzam to przepraszam

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Powtarzasz i to grubooo..

    zderzak od GTA jest szerszy trzeba mieć zderzak od 147 i drugi od 147 GTA i pospawać je w jeden.. poucinać oba boki i zamienić miejscami.. te węższe przyspawać do zderzaka GTA.. i wtedy będzie Ci pasować..

    lub

    kupić gotowy przerobiony już pod 147 ale z laminatu..

    http://www.shop.autods.net/index.php...products_id=90

    Krótko mówiąc nie jest plug&play..

    Tyle w temacie..
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar Nika
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Lublin/Zamość
    Auto
    Była:147 1.9 JTD 8V 115 km Jest: AR 147 FL 1,9 JTDm 16V 150km
    Postów
    183

    Domyślnie

    Witaj! Ja mam w swojej zderzaki z GTA, wejdą spokojnie tylko będą trochę odstawały. Różnica nie jest jakaś "koląca oko". Rzadko spotykam się z tym, że ktoś zauważy, że nie są spasowane idealnie.

    U mnie wygląda to tak:
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._147_nika.html

    A u kolegi drift-r, który ma spasowane:
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...7_minigta.html

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar wheelerwasp02
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6TS 120KM
    Postów
    1,544

    Domyślnie

    Nika.. zdejmowałaś swój zderzak kiedyś ? bo podejrzewam że skoro masz prawdziwy zderzak z GTA to że został on przerobiony pod montaż do 147 zwykłej.. bo na forum147 dawno temu kiedy to była chyba pierwsza przeróbka GTA look były robione przymiarki i to odstawało dość znacznie, nie dało się tego zamontować.. więc albo coś się zmieniło od tamtej pory (w co lekko wątpię) albo Twój zderzak przed montażem był dopasowany..

    a u drift-r jest to zderzak laminatowy zrobiony na wzór już dopasowanego do zwykłej 147 prawdziwego zderzaka GTA.. więc u niego musi pasować

    Dawno temu planowałem GTA Look ale zrobiło się tego za dużo, przestało być to wyzwanie i coś oryginalnego.. dlatego tył zrobiłem sobie jedyny w swoim rodzaju.. z przodem będzie podobnie
    Pozdrawiam Kuba



    Pomogłem kliknij "Podziękuj"

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam w Suścu gdy jeszcze jeździł nią Cypis to było widać że odstają rogi zderzaka ale szczerze mówiąc spodziewałem się że będą odstawały bardziej. Nie wiem czy w końcu coś z nimi przerabiał bo zastanawiał się swego czasu nad poszerzeniem błotników. Mój zderzak jest z AutoDS dlatego pasuje do seryjnych błotników. Różni się również od zderzaka z GTA bo jest na nim jedynie wzorowany. Jeśli ktoś się uprze na zderzak przedni z GTA to może kupić dodatkowo jeszcze błotniki przednie z GTA i będzie miał spasowanie przyzwoite. Z tyłem już trochę trudniej ale na upartego można odpowiednio błotnik z tyłu poszerzyć. Przy okazji zrobiłoby się miejsce na szersze felgi

    Nika, możesz podrzucić dokładniejsze fotki narożników zderzaka?

Podobne wątki

  1. zderzak przód, Alfa 156 który??
    Utworzone przez Tekken666 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 22:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory