A może ktoś powiedzieć czy jest duża różnica w dzwięku z DSP? U mnie go brak i tak się zastanawiam czy zainwestować (jeżeli znajdę cały zestaw ale o to chyba trudno) w jego zakup czy może w inny sposób polepszyć Audio?
A może ktoś powiedzieć czy jest duża różnica w dzwięku z DSP? U mnie go brak i tak się zastanawiam czy zainwestować (jeżeli znajdę cały zestaw ale o to chyba trudno) w jego zakup czy może w inny sposób polepszyć Audio?
Różnica jest spora. Szczególnie w jakości dźwięku i basie. Ją dodatkowo wygluszylem drzwi i jest moc. Dsp kupisz nie taniej jak za 500 zeta. Na allegro jeden koles miał kilka zestawów kiedyś.
![]()
[C
A powiedz głośniki w drzwi oczywiście zostawiłeś oryginalne od zestawu DSP czy zmieniałeś na inne? ISC może zostać ten co mam czy potrzebna jest wymiana?
166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html
Ekonomiczne daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz...volvo_v70.html
Głośniki od dsp są inne niż seryjne więc aby mieć 100% dsp należy je wymienić. Ją wymienialem seryjne papierzaki na oryginalne dsp. Nie wyobrażam sobie montazu dsp i zostawienie starych głośników. Oczywiście mowa o wszystkich głośnikach. Te tweeterki w dsp też były inne niż seryjne. Co do ICS to zostawiasz stare. Po podpieciu wzmacniacza ics Ci go wykryje i odblojuje opcje DSP w zakladce audio. Nie żałuję montażu powiem szczerze. Naprawdę to pięknie gra i czuć moc tego zestawu. Przy głośnym słuchaniu muzyki bez dsp miałem wrażenie że zaraz spali się ics , a ze wzacniaczem czuć sporą rezerwę mocy. Jeżeli do tego odtwarzasz sobie dobrej jakosci muzuke poprzez aux to możesz nagłośnić z auta mała imprezę przy grilu np xD
![]()
Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 27-04-2014 o 10:48
[C
Witam Alfistów.
Ja to tylko takie małe pytanie gdzie zapodział się mój post na temat DSP bo był i go nie ma a nie wydaje mi się żeby były jakieś ograniczenia czasowe
pozdrawiam.
Był taki moment bodajże przed nowym rokiem że była awaria forum i posty z jakiś ytzech tygodni przepadły. Możliwe że wtedy pisałeś, dlatego go nie ma.
Była ALFA ROMEO 166 2,4jtd
Jest ALFA ROMEO 166 3,0V6 FL http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...rafal0717.html
Masa a orientujesz się może czy te głośniki są z wersji z DSP: http://allegro.pl/glosnik-drzwi-lewy...160661405.html bo moje mają jakieś małe magnesy a te widać że są o wiele lepiej zbudowane![]()
Wygląda jak ten od dsp. Z tylu głośniki od dsp poznasz po właśnie takiej jasnozielonej naklejce. Te zwykle mają biała naklejke. Nie pamiętam dokładnie co tam jest napisane ale chyba HAES made in hungary i numery jakieś. I mają one plastikowe te ramiona gdzie zwykle mają metal. Wg mnie to głośnik od dsp. Jak będziesz konkretnie zdecydowany montażem dsp i kupnem tych głośników to wyjme jeden swój i Ci foto zrobie żebyś numery znał
![]()
Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 27-04-2014 o 14:54
[C
Zdecydowany jestem na 100% i z tym zdjęciem to było by superA z przodu i tyłu wielkość głośników jest taka sama?
![]()