Mnie kiedyś zatrzymała policja mierząca prędkość. Myślałem,że zaraz dostanę 400 mandatu a Oni wypytywali mnie o moją alfę i opowiadali o swojej:-) Faktycznie 159 ma coś w sobie a ja dzięki temu w portfelu kasę![]()
Mnie kiedyś zatrzymała policja mierząca prędkość. Myślałem,że zaraz dostanę 400 mandatu a Oni wypytywali mnie o moją alfę i opowiadali o swojej:-) Faktycznie 159 ma coś w sobie a ja dzięki temu w portfelu kasę![]()
Ostatnio edytowane przez pabloXXL ; 03-06-2014 o 19:40
wezcie pod uwage ,ze istnieje mozliwosc iz z wlascicielami innych marek tez zagadujanp Kia,Fiat,Opel
tez się uśmiechnąłem jak zobaczyłem tvn 24 159 prowadząca kolumnę z Obamą![]()
dobrze że się nie rozkraczyła na środku drogi![]()
this is my truth tell me yours
"Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard
Jestem też tego zdania wygląd i klasa
Zgłoście do drogówki mandacik dla kolegów za włączone światła przeciwmgłowe![]()
Nie widzisz, że trudne warunki na drodze były?![]()
159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10
wlasnie mialem to pisac.Odnosnie mandatwo, tez dzieki mojej 9 dostalem tylko 100 zl i 4 punkty,a mialo byc 400 zl i 6 punktow ale tak jakos w trakcie rozmowy schodzilismy z cena i punktami.Dodam, ze Panowie nie byli 159,a chyba stara Astra ale rozmowa dosc mila i zakonczona w miare dobrze.
Czarna 159 SW Czarnego http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._czarnego.html