Witam kontrolka od zmiany biegów zapala się na czerwono. Co to może oznaczać. Czy ktoś miał podobny problem?
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Witam kontrolka od zmiany biegów zapala się na czerwono. Co to może oznaczać. Czy ktoś miał podobny problem?
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
możesz sprecyzować pytanie..która kontrolka..czy masz skrzynię automatyczną itd.
Disel. W tym momencie nie mam możliwości tego sprawdzenia. Pojawiło się to małżonce ona raczej nie przeciąga obrotów. Za 7 dni będę mógł to osobiście sprawdzić to się odezwę. A czy symbol klucza może oznaczać przegląd? Wiem że wymiana oleju to jest mrógająca kontrolka na czerwono lampka alladyna. Mechanik mi ten klucz wykasował i nie świeci błędu nie pokazał żadnego.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Albo macie taki sokoli wzrok, albo wyświetlacz nabrał jakiegoś spowolnienia.
Jak się dobrze przyjrzeć, to każdy powinien u siebie zauważyć, że gaśniecie ikonki świecącej na żółto ma dwie fazy: najpierw znika żółte podświetlenie, a dopiero potem znika ikonka, która przez moment jest podświetlana jak cały wyświetlacz na czerwono.
Ale to jest ułamek sekundy. Ile to trwa u ciebie?
dziś się przyjrzałem...rzeczywiście pod koniec zmienia się kolor na.... czerwonyNie wiem czy jednak ktoś tak bardzo zwraca na to uwagę..mi to nawet przeszkadza.Słucham silnika , staram się nie przekraczać czerwonego pola a co gorsze dla silnika nie przyspieszać na biegu zbyt wysokim / jest to zabójcze dla wału i panewek /.Każdy już ma chyba w ,, siedzeniu " moment zmiany biegu w stosunku do najwyższego momentu obrotowego danego auta.No chyba że radio na cały regulator i start na zimnym silniku do odcinki
![]()