Dobra działa [emoji16]
Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
Sciagales w końcu kierownice?
Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Po założeniu wyłącznika zrobili mi także akcję serwisową. Jak to zrobili nie wiem. Komputer pokazywał aktualizację po kampanii. [MENTION=79678]kozak[/MENTION] u Ciebie działa czy nie?.
każdy kto nie był na kampani ma max wersję FW 8401. pytanie teraz czy przy okazji standardwoego serwisu, jak podłączą Witech, czy poprawiona 8541 wskoczy niezależnie czy ma się sales code na ACC+ czy nie. wkrótce się przekonam, bo za 9 dni mam przegląd i na pewno będziemy wgrywać inne udpaty (bo są opisane jako wymagane po wymianie radia, a u mnie 3 moduły 2 od martwych stref i parktronic) są niezupdatowane jak instrukcja wymiany radia nakazuje. dopilnuję żeby zaktualizowali też wszystko inne co wyskoczy, a jak nie wyskoczy to i tak spróbuję podpytac czy mogą jakoś wymusić 8541. w połowie czerwca dodaję kierę z Q z AAC+ więc fajnie byłoby mieć od razu tip-top firmare
To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy który nie służy społeczności. Nie będę odpowiadał na takie priv, a tylko skrzynka wiecznie się zapycha.
Tematów na nurtujący Was problem szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.
Po jazdach próbnych tak spodobało się działanie ACC+ mojej żonie że będę zakładał w drugiej. Co do przełącznika RACE to powiedzieli mi, że sama instalacja "obniża" jedynie próg zadziałania ABS i ESP ( i czegoś tam ) natomiast nie zmienia mapy.
U mnie więc koniec modernizacji.