olaf, zastanawiam sie czy za taki dzwiek może odpowiadac potencjometr polożenia pedału przyspieszenia przy dodawaniu gazu. Ciekawe, czy ktos już przy tym dłubał?
olaf, zastanawiam sie czy za taki dzwiek może odpowiadac potencjometr polożenia pedału przyspieszenia przy dodawaniu gazu. Ciekawe, czy ktos już przy tym dłubał?
Ustaliłem skąd pochodzi ten dzwięk,jest on słyszalny za panelem gdzie jest radio i sterowanie nawiewem /klima / schowki,moje pytanie czy ktos już to rozbierał i co tam jest za panelem.
Odświeżam temat. Udało Ci się zlikwidować "świerszcza"?
Ja też u siebie hoduję taki dźwięk i chętnie bym go usunął.
Pozdrawiam
Na razie mam spokój, ale jak odkręciłem wentylator pod schowkiem było w nim masa lisci i to chyba było przyczyną bo na razie jest ok.
Dźwięk zza panelu środkowego tzw brzęczenie, bzyczenie może to być też wiatraczek na czujniku temperatury z climatronica ...znajduje się patrząc na panel za lewą dolną małą kratką pod pokrętłami. Można go wymienić tylko trzeba wypatroszyc panel najpierw radio potem podstawki pod kubki i pokretła![]()
Ostatnio edytowane przez Looney ; 30-09-2011 o 12:44