Temat: Auta elektryczne i ogólnie powszechna elektryfikacja

  1. #4281
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    JEST: Giulia Veloce Ti MY21, 166 FL 3.2, BYŁY: 166 2.0TS, 156 1.8TS
    Postów
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Czyli w skrócie nikt i nic nie przekona cie, ze czarne jest czarne, a białe jest białe
    Jeżeli znajdziesz rzeczywiste argumenty stojące za tym co głosisz - bez pustosłowia, podawania jakichś wybiórczych danych oraz młodzieżowego darcia japy - które to, wg. Ciebie, mają czegoś dowodzić - to oczywiście, że dam się przekonać, jeżeli to będzie miało ręce i nogi.

    Jak narazie - nie mają - a Ty jedynie drzesz japę, że coś tam wykazałeś/udowodniłeś - używając śmiesznych, nieadekwatnych porównań - nie pokazałeś ani, że "czarne jest czarne", ani, że "białe jest białe" - kiepski jesteś.

  2. #4282
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    722

    Domyślnie

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    A ja pytam konkretnie po raz kolejny-gdzie napisałem,że popieram zakaz.Proszę o cytat, a nie Twoje wypociny,o tym co Ci się wydaje,że napisałem.
    Pierwsze zdanie wypowiedzi, do której Cię po raz kolejny odsyłam - przeczytaj i postaraj się zrozumieć.

  3. #4283
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    Pierwsze zdanie wypowiedzi, do której Cię po raz kolejny odsyłam - przeczytaj i postaraj się zrozumieć.
    Acha, to był ten cytat.Widzę,że cały czas nie wychodzisz z formy jeśli chodzi o kłamstwa i manipulacje.

  4. #4284
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    722

    Domyślnie

    Masz rację, bo gdybym był Tobą, to napisałbym o "skrócie myślowym" - już Cię kolega IRC ośmieszył, Twoimi własnymi bon botami, a Ty nadal w to brniesz

  5. #4285
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaniq Zobacz post
    Masz rację, bo gdybym był Tobą, to napisałbym o "skrócie myślowym" - już Cię kolega IRC ośmieszył, Twoimi własnymi bon botami, a Ty nadal w to brniesz
    Za wszelką cenę chcesz udowodnić,że wiesz lepiej co ja myślę na dany temat.Ty naprawdę nie widzisz absurdu tej sytuacji?

  6. #4286
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    722

    Domyślnie

    Przeczytaj pierwsze zdanie mojego wpisu, do którego Cię odsyłam - czego nie rozumiesz - mam wrócić do "personelu medycznego" i bajek o "skrócie myślowym", albo do "nie bierz tego do siebie", czy czegoś równie absurdalnego?

  7. #4287
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No przegrzewają się podczas ładowania no i co? I tak są lepsze

    https://auto.dziennik.pl/aktualnosci...zi-o-elek.html

  8. #4288
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No przegrzewają się podczas ładowania no i co? I tak są lepsze

    https://auto.dziennik.pl/aktualnosci...zi-o-elek.html
    rewanż za przyczepienie się koreańskiego urzędu do Tesli? Tak się dba o własny rynek. nie to co europa. zależna od chin. coraz bardziej zależna.

  9. #4289
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    722

    Domyślnie

    A, na czym polega "przyczepianie się", czy ten problem został przez kogoś wymyślony, czy faktycznie jest, bo ja nie za bardzo rozumiem tego rodzaju retorykę, tym bardziej, że przedstawiciel koncernu sam to potwierdza.

  10. #4290
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Machaju Zobacz post
    rewanż za przyczepienie się koreańskiego urzędu do Tesli? Tak się dba o własny rynek. nie to co europa. zależna od chin. coraz bardziej zależna.
    ten urząd koreański jeszcze do 20 modeli się przyczepił, a z kolei ( Amerykańskie głównie chyba?) SAE do kolejnych kilkudziesięciu (40tu ? ) - jedno i drugie o oszukiwanie z podawaniem nierealnych zasięgów. Przyczepiać się specjalnie zresztą nie musiał nikt, bo tej żałosności zasięgów nie dało się ukrywać, zbyt oczywiste przy technologii z tak marną gęstością energii w masie i objętości i tak podlegającej zmianom w nieoptymalnych warunkach. Świat motoryzacyjny od swego zarania się kapnął że to droga do nikąd, chyba że w prądu wozić nie trzeba - trolejbusy itp. No tyle że komuszych dopłat, centralnego sterowania i relikwijności pojazdów na baterię nikt wówczas nie przewidział, ileż to projektów bateryjniaków wylądowało w koszach konstruktorów , mimo że "lepsze" , przez ten durny wolny rynek...

    Aha, co do pojawiającego się tu czasem "rzadko" się wykorzystuje auto na dlugie trasy, czy " nieczęsto" , to można pójśc dalej - w odniesieniu do czasu życia naszego ludzkiego egzemplarza "rzadko" i "nieczesto" się _w ogóle_ wykorzystuje auto (cos 2-3 lata przy średniej życia ok 75 lat, co to jest, dla tych 2-3 lat czy nie warto w ogóle zakazać wszelkich samochodów? dla dobra planety? klimat wtedy stanie się stabilny na wieki wieków , a i raki znikną)

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia dla Trójmiasta i alfaholików ogólnie!
    Utworzone przez indianinMat w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 23:25
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-04-2013, 21:10
  3. [147] Opinie, ogólnie klika pytań
    Utworzone przez scudettokrk w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-04-2009, 20:52
  4. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-01-2009, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory