Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Napisy na wyświetlaczu. dodatkowe menu w ICS

  1. #1
    Leszek K
    Gość

    Domyślnie Napisy na wyświetlaczu. dodatkowe menu w ICS

    Po wciśnięciu przycisku KLIMA+DARK na wyświetlaczu pojawiają się napisy
    ODOMETER
    INJECTION
    CON/NACHLATAG
    NACHT
    DIMMING
    NACHLAUF
    WERSION
    oraz kody w tych powyższych można zmieniać pokrętłem jakieś parametry.O co w tym chodzi? I może lepiej tego nie dotykać?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    skoro wcisnąłeś CLIMA + DARK nie zrobiłeś tego nieświadomie :-) czyli dobrze wiesz że szukałeś ukrytego menu serwisowego

    jestes szcześliwcem że masz jeszcze wersję że masz w ICSie rozbudowanego kompa do diagnostyki ... nie wszystkie alfy to miały niestety
    zrezygnowano z tego odkąd ludzie zczaili że można samemu coś dłubać

    dzięki temu możesz dokładnie wszystko ustawiać ... nawet manipulować czasami wtrysków itd

    jak coś popierwiaszczysz to istnieje możliwośc zresertowania tzn powrócenia do ustawień fabrycznych ale niestety tylko przez EXAMINERa w ASO

  3. #3
    maly_swd
    Gość

    Domyślnie

    ...sorka nie ten temat..

  4. #4
    Leszek K
    Gość

    Domyślnie

    przeczytałem na forum że po wciśnięciu CLIMA+DARK wyświetli mi kody.I faktycznie wyświetliło ale troche więcej.Gdzie mogę się dowiedzieć czegoś więcej o tych ustawieniach bo tak w ciemno dłubać to nie ma sensu.

  5. #5
    Marcin166
    Gość

    Domyślnie

    Chłopie po co chcesz tam dłubać, coś Ci nie działa?? A po za tym fajnie że masz dostęp do kodów przez ten knyf...

  6. #6
    Leszek K
    Gość

    Domyślnie

    a kogo by nie pokusiło zeby podłubać :twisted: .Jak nie wiedziałem
    to nie kusiło a teraz po nocach spać nie mogę :mrgreen:
    Jak coś skrzantole to dam znać,chyba że sie powstrzymam

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    nigdzie nic na ten temat nie znajdziesz

    ktoś kto ma pojęcie o mapowaniu czasach wtrysków i innych takich może jeszcze coś dłubnąć ale jak nie masz pojęcia to możesz co najwyżej na własną odpowiedzialność dłubać na zasadzie prób i błędów czego nie polecam

    kiedyś zasłyszałem że można podnieść sporo moc ... masz z poziomu ISCa dostęp do wszstkich ustawień ... czyli zamiast wydawać na chipa możesz sam to ustawić ale jak się nie znasz to lepiej się za to nie bierz ...

  8. #8
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    no ładnie ładnie, szkoda że w 156 nie ma takiego kompa

  9. #9
    Leszek K
    Gość

    Domyślnie

    komp może i fajny tylko gdzie znalezć mądrego co by wiedział co tam jest do czego.Dziś tam zajrzałem i sie wystraszyłem jakieś wykresy,parametry i wszystko można przestawiać.A ja niewiem co do czego :cry:

  10. #10
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszek K
    komp może i fajny tylko gdzie znalezć mądrego co by wiedział co tam jest do czego.Dziś tam zajrzałem i sie wystraszyłem jakieś wykresy,parametry i wszystko można przestawiać.A ja niewiem co do czego :cry:
    Człowiek im mniej wie tym dłużej żyje :mrgreen: . A tak na serio to po co tam grzebać jeśli wszystko jest w porządku a prawdziwych fachowców ( jak już wyżej koledzy napisali) od takich rzeczy w razie kłopotów jak na lekarstwo . Zrobisz autku kuku i co wtedy - laweta i do specjalisty.

Podobne wątki

  1. Nieczytelne napisy na wyświetlaczu radia.
    Utworzone przez Kamil147 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2014, 21:20
  2. napisy na auto!
    Utworzone przez TOBISIAK w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-09-2012, 18:46
  3. [164] Światła STOP i napisy na klapie
    Utworzone przez krawat w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 11:41
  4. [145] Chromowe napisy
    Utworzone przez kubatron w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 10:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory