Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nauka od początku

  1. #1
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie Nauka od początku

    Po 4 miesiącach rozbratem z Alfą 75 turbo znowu zasiadłem za kierownicą tego nie tuzinkowego modelu i co :shock: Brak chamowania , pierdykneła rura wodna między termostatem a chłodnicą , nie działa czujnik cofania, kontrolka świeci się braku ładowania choc ładowanie jest , pali się kontrolka braku ciśnienia oleju choc ono jest nawet za duże , rozsypał się układ wydechowy i tak mógłbym wymieniac jeszcze kilka usterek które są do zlikwidowania tak oto auto postawione na wymianę uszczelki pod głowicą i uszczelnianie silnika się posypało po postoju 4 miesięcy dzięki kolegom mechanikom , zastanawiam się czy im za to zapłacic , co myślicie ? Musiałem uczyc się od początku jazdy tym autem , zupełnie co innego niż Fiatoalfy
    Ostatnio edytowane przez 75andrew155 ; 22-12-2016 o 19:13

  2. #2

  3. #3
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Zaznaczam , że są to koledzy z ławki szkolnej . oddałem im auto do naprawy w hmm....... napewno wtym roku acha na początku lipca i żeby ich nie naciskac termin naprawy miał byc do 21 sierpnia , można by było naprawic całą flotę samochodów przez ten czas . Oczywiście naprawa jest płatna a nie za darmo. We wrześniu awantura no i silnik powędrował na swoje miejsce czyli do komory silnika. Na początku pażdziernika upirdzieliło się koło pasowe i przewód do olejowy do chłodnicy olejowej. Koniec pażdziernika następne usterki które już wcześniej wymieniałem. Morał nie ma kolegów w interesach , sprawa sądowa nie wchodzi w grę , parę wulgarnych słów i obcięcie kasy to jest chyba najlepsze rozwiązanie . Pracuje teraz dośc daleko od domu i nie mogę ich często nękac i poganiac oni twierdzą że mam drugi samochód i o co chodzi

  4. #4

Podobne wątki

  1. 2.0 TS LPG Mało mocy na początku
    Utworzone przez Boro147 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-2015, 17:59
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-10-2009, 08:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory