Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 483

Temat: [Temat organizacyjny] 3-4 DNIOWY ZIMOWY ZLOT ALFAHOLIKÓW + S

  1. #41
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Gdzieś uciekła moja wczesniejsza odpowiedż,haha.Ok Rafał pomogę Ci w organizacji Sylwestra ,zreszta lokal i hotel są juz zarezerwowane.Jadę tam 11 listopada dograć szczególy(mozemy juz ustalic co maja nam podać do jedzenia i picia) zapraszam chetnych na to spotkanie.Wielka prośba do tych co się zapisali o potwierdzenie swojego przyjazdu na Sylwestra do 11 listopada poniewaz musimy zostawic kilka stolików czechom(ilość miejsc ograniczona)

  2. #42
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Zapomniałem wyżej dodać ze jak ktos przyjedzie na spotkanie 11 listopada to powinien zabrać z soba jakiegos kierowcę,poniewaz trzeba skosztowac piwka którymi bedziemy sie leczyć po nocy sylwestrowej.W naszym lokalu podają Staropramen i Ostravar a w dwóch najblizszych Maestro,Holbę i Gambrinusa.O "boshe" jak tu tego nie skosztować?,haha

  3. #43
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Maniek!!!
    Dziekuje za pomoc i tym samy ruszamy pełną parą z organizacją !
    a wiec jesli chodzi o atrakcje to proponuje wstepnie przyjazd w piątek ok. godz. 10 - 16, i bedzie kilka spraw jak zwykle organizacyjnych
    , czyli zakwaterowanie powiadomienie o wszystkich sprawach.
    myśle ze identyfikatory nie beda potrzebne- chyba że chcecie?!
    to po 1
    Po 2 -
    atrakcje chciałbym aby zaczęły sie od rana w sobote i czesc w niedziele
    - 04.11.2006 przedstawie dwa plany zajęć i zrobimy ankiete którą wybieramy!
    jeśli chodzi o skutery śnieżne i qady- to jest problem na granicy- tzn- trzeba je specjalnie ubezpieczac i to potraja koszty - wiec mysle ze mozemy sobie to darowac - chyba ze bedzie inne zdanie szanownych forumowiczów to zrobie jak bedziecie chcieli
    w sobote bedzie przedstawiony koszt do osoby za atrakcje!
    Jeśli ktos ma jakies pomysły to prosze o ich przedstawienie ,
    i również jeśli ktoś mo ochote pomóc to również bardzo dziekuje!
    MANIEK wielki dzieki dla ciebie!!!
    Pozdrawiam wszystkich i prosze o odp.
    Co wy na to!!!

  4. #44
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę że jednak jest szansa na sylwestra pod znakiem Alfa Romeo :twisted:
    Jak najbardziej potwierdzam chęć udziału w imprezie, tak że proszę zarezewować dwa miejsca.
    Co do piwa to ja preferuje Gambrinusa ale Staropramen też jest dobry
    Rafał
    Jeśli możesz tom podaj w przybliżeniu koszt na osobę

  5. #45
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    napisałem juz obszerne dwie odpowiedzi z cenami na sylwka i z zaproszeniem dla AR 33 na GAMBRINUSA i znowu je wcięło,teraz tylko sprawdzam w co jest grane

  6. #46
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Już kumam radek 155 mnie uświadomił że zbyt długo pisałem i nie przeszło,ale starałem sie jasno i dużo napisać,jeżeli chodzi o ceny.Qrcze jak mam to zrobić następnym razem,juz wiem kupię gołebie pocztowe i do każdego wyślę haha,chyba zmieściłem się w czasie

  7. #47
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Wstępnie mogę napisać ceny jakie ustaliliśmy z Rafałem i Radkiem 155 będąc 1 x raz w Czechach.Gorące danie od 100 do 110 Czk,kawa od 11 do 15,herbata 10 ,zimne napoje od 17 do 21 za szklankę(drogo),wino od ok.120.piwo od 16 do 18,wódka to będziemy się targować,ale wiadomo że musi byc kupiona w lokalu.Wiadomo że będzie trzeba zamówić 2 posiłki na gorąco i jakis zimny talerz z wędliną i sałatkami.Za lokal nic nie płacimy. Nocleg w hotelu to ok.200 Czk za os/noc.To są ceny w przyblizeniu dla niezorientowanych.12 listopada napiszemy z Rafałem szczególową kalkulację na osobę,jeżeli chodzi o Sylwestra.

  8. #48
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    W karcie jest ok 35 dań,min
    ZEMSTA PANA DOMU-kurze piersi z grzybami,ostra papryka,frytki ,warzywa i ketchup
    NADZIEWANA INDYCZA KIESZEŃ-indycza pierś nadziewana grzybami,edamskim serem,szynką i smażona w bułce tartej,frytki i warzywa
    PIKANTNY KOTLET-wieprzowy kotlet smażony w pikantnym cieście,przekładany ostrym cygańskim sosem,frytki i warzywa
    KOTLET LABUŻNIK-kotlet wieprzowy nadziewany szynką z grzybami z drobiową wątróbką zapiekany z edamskim serem
    itd.itd.itd
    to tylko namiastka tego co jest w karcie
    Wiem że są jeszce NIEDZWIEDZIE ŁOPATKI,ale niech na temat tego dania wypowie się Rafał bo go degustował,haha

  9. #49
    pumba
    Gość

    Domyślnie

    Witam ja podtwierdzam uczestniczenie mnie i kobityw sylwestrze oczywiście :twisted:

  10. #50
    ar145ts
    Gość

    Domyślnie

    mnie takze prosze dopisac 4 osoby

Podobne wątki

  1. Zimowy Spot 2-dniowy (12-13.12.2015)
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 11:12
  2. [Temat organizacyjny] moze zlot i grill u mnie w czerwcu sob
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 13:58
  3. [Temat organizacyjny] Zlot zamykający sezon w sierpniu bądź
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 22:28
  4. [Temat organizacyjny] SPARWY ORGANIZACYJNE- ZLOT W BIELSKU-
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2006, 15:15
  5. [Temat organizacyjny] ZLOT 1-2 LIPCA, POD WŁOCŁAWKIEM - ZAPI
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-06-2006, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory