Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 180

Temat: Alfa Romeo 8C competizione

  1. #11
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Ja bede szczesliwy, jak bedzie dobrze znosila gaz, to moze sobie za parenascie lat kupie hehe.

  2. #12
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Piotr, a to w takiej cenie, majac tyle konikow nie powinno byc wyzej? nie wiem jakie osiagi maja auta ktore wymieniles, ale czytajac zapowiedzi alfy stawial bym brere troszke wyzej...

  3. #13
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    sorki brera - pisalem oczywiscie o 8c

    a co do brery to sie zgadzam... to jest auto zeby w weekend pojechac pograc w golfa, a czy naprawde tak duzo pali? przeciez to JTS ktore sa podobno ekonomiczniejsze od TS, a te sa ekonomiczne

    z ta kanapa z tylu przesadzili, bo ona jest zbedna, i tak tam nikt nie wsiadzie, a zamiast tego mozna bylo przedluzyc troche bagaznik - z tym sie zgadzam

  4. #14
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Piotr, a to w takiej cenie, majac tyle konikow nie powinno byc wyzej? nie wiem jakie osiagi maja auta ktore wymieniles, ale czytajac zapowiedzi alfy stawial bym brere troszke wyzej...
    Wiesz auto może miec dużą moc i szybko przyspieszac, ale w zakrętach już wcale nie musi byc takie szybkie. Dobrym przykładem są samochody Lamborghini, posiadają one dużą moc i są szybkie, a na torze czasami nie mogą dotrzymac kroku BMW M3 lub Porsche 911GT3.
    Chciałbym aby 8C w programie Top Gear zrobiła taką sensację jak Alfa Romeo 147GTAm, która uzyskała lepszy czas okrążenia niż BMW M3, Subaru Impreza STi i Evo :wink:

    Nie wiem jak teraz wygląda klasyfikacja na tablicy bo nie mam TVN Turbo, ale z tego co osytatnio oglądałem najlepszy czas uzyskało Maserati MC12, z którym Alfa 8C nie ma raczej szans

  5. #15
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    tez nie mam, ale ogladam - od czego mamy internet

    na www tez jest ranking: http://www.topgear.com/content/tgonb...times/thestig/

    przy imprezie sti jest jakas alfa gta - to chyba 147 o ktorej mowisz, 8c bedzie mocniejsze i nastawiona na sport na pewno bardziej niz 147... watpie zeby 147 od autodelty byla lepsza od 8c

    zgadzam sie ze pozycja niedaleka m3 bedzie dobra
    poczekamy zobaczymy, ale watpie zeby stig ja przetestowal jeszcze w tym sezonie... miejmy nadzieje ze do nastepnego juz dadza rade wkoncu wypuscic 8c na rynek

  6. #16
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Co sie w sporcie Liczy? Moc, a wlasciwie moment obr., masa, i podwozie. Brera ma taka wade ze duzo wazy, mimo tego ze dobrze sie prowadzi, przeszkadza jej nadwaga.
    8C bedzie mialo zdecydowanie mocniejszy silnik, wedlug danych z niezlym ciagiem, jesli wagowo bedzie blisko M3 to ma przewage. Podwoziowo bedzie dobrze bo to Alfa. Pozyjemy zobaczymy

  7. #17
    Piotr
    Gość

    Domyślnie

    ja nie mogę doczekac się pierwszych testów, widziałem kiedyś filmik z jakiegoś zlotu alfistów na którym pojawiła się czerwona Alfa Romeo 8c competizione i muszę przyznac, że auto robi naprawdę niesamowite wrażenie :wink:

  8. #18
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

  9. #19
    artii_!3
    Gość

    Domyślnie

    Pszewidywana cena tego samochodu ma wynosic 500.000zl

  10. #20
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Auteczko przecudnej pieknosci!!!
    hehe kto sie podejmuje sprawdzenia jak bedzie chodzic alfa 164 Q4 8v 32v Ferrari , hehe za 30 tyś zł 325KM,6,3 do 100km/h- ciekawe jakie czasy uda sie wykrecic - he tylko musze złozyc do konca- Radek moze ty za pilota???

Podobne wątki

  1. Autodelta 8C Competizione
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 03:45
  2. Felgi styl 8C Competizione
    Utworzone przez Alfor.GTA w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 20:27
  3. Alfa Romeo 8C Competizione w salonie Dukiewicz Styl Auto
    Utworzone przez weasel w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 23-09-2008, 13:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory