Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Temat: Małopolski klub Alfa Romeo

  1. #31
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Cytat Napisał A_s_m_O Zobacz post
    tylko i wylacznie dla klubu z MALOPOLSKI
    Gdybym sie zapisał,to mnie zbanujecie na dzieńdobry?Ale jak widać hanysy nie są mile widziani,to pewnie nikt od nas sie nie zapisze.Robcie se tylko i wyłącznie małopolski,mnie on tam przeszkadzac nie będzie.Będzie,to będzie,nie to nie.
    Pomysł podrzuciłem,bo sporo ludzi jeździ od nas na większe spoty do Krk,to samo dotyczy Bielska i Żywca,więc mogło by to wypalić.A do małopolskiego pewnie połowa z Krk sie nie zapisze,bo nie jest im potrzebny.

  2. #32
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiterR Zobacz post
    tylko że z samej małopolski to zbyt dużo nas nie ma, a jakby się śląsk dołączył to już byłoby coś
    o ile to kogoś interesuje to ja się nie dołączę... takie zboczenie socjologiczne chyba (wiem że rozdrabnianie na mniejsze grupy do niczego dobrego nie prowadzi) zdarzają się wyjątki - jasne
    w każdym razie jak ktoś ma ochotę zakładać to proszę bardzo...mi wystarcza podział na grupy regionalne na forum
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  3. #33
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar szykaz
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    159
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam$72 Zobacz post
    Gdybym sie zapisał,to mnie zbanujecie na dzieńdobry?Ale jak widać hanysy nie są mile widziani,to pewnie nikt od nas sie nie zapisze.Robcie se tylko i wyłącznie małopolski,mnie on tam przeszkadzac nie będzie.Będzie,to będzie,nie to nie.
    Pomysł podrzuciłem,bo sporo ludzi jeździ od nas na większe spoty do Krk,to samo dotyczy Bielska i Żywca,więc mogło by to wypalić.A do małopolskiego pewnie połowa z Krk sie nie zapisze,bo nie jest im potrzebny.
    nie no dlaczego od razu mielibyśmy banować, normalnie byś sie mogl udzielać, tylko np niektore opcje mialbys wylac\zone gdybym sie na maloposki zdecydował oczywiście, ale póki co jeszcze sie nie zdecydowałem czy małopolski czy południowy czy w ogóle

  4. #34
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    nie chce mi się pisać za wiele ale mieliśmy już taki przypadek ponad 1,5 roku temu.
    Znalazła się osoba dzięki, której powstała strona klubowa na Małopolskę i niezależne forum. Temat padł dość szybko .
    A padł nie ze względu jak pisali wcześniej słomiany zapał samego "twórcy" strony i forum ale na brak ludzi chętnych by brać udział w tej społeczności...
    Znamy też przypadki powstawania regionalnych odłamów forów jak Alfa Łódź itd... nie śledzę tematu ale wiem że też się miał średnio mimo tego że ludzie z LDZ i okolic działali dość prężnie w grupach regionalnych na tym forum.

    Reasumując zaistniałe okoliczności... tak samo będzie i z tym, popatrzcie ile jest ludzi na cyklicznych spotach... choćby ostatnie przypadki gdzie było 3 samochody, oczywiście bywało też 14 samochodów ale to było cały jeden raz więc może mi ktoś wyjaśni kto się będzie na tej stronie udzielał? Bo ja jestem w stanie wymienić na palcach jednej ręki "tych" bardziej aktywniejszych z małopolski i na palcach u drugiej ręki "tych" bardziej aktywnych ze śląska... tak więc mamy łącznie 10 osób... jeśli mówimy o "południu Polski", biorąc pod uwagę że ludzi ze śląska nie znam aż tak dobrze jak tych z małopolski może być że z samego śląska będzie więcej osób niż na palcach jednej ręki licząc. Tyle tylko, że to nie zmienia faktu że cała grupa będzie liczyć jakieś kilkanaście osób max.

    ale to tylko moje zdanie, bronił tworzyć forum i strony nikomu nie będę ja jestem tylko przekonany że to strata czasu
    Ostatnio edytowane przez mrutyś ; 04-06-2010 o 21:30

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    szczerze mowiąc, jak już chcesz zakładać, to małopolski klub to zły pomysł ... padnie dość szybko, zbyt mało chętnych. Coś na typ Południowy klub mogłoby być. Chociaż też nie wiadomo i wydaje mi się też, że ludziom nie będzie się chciało pisać tutaj i tutaj. Ale próbuj jak masz czas i chęci Tak jak pisałem, na pomoc możesz liczyć
    Today we are living our future memories..

  6. #36
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Od lat jestem w Alfaholikach i rózne propozycje juz widziałem - a sprawdza sie na dłuzsza mete jeden klub- gdzie na kilkasey osób uda sie zebrac grono które bedzie obsługiwac forum i udzielac sie dla innych w mniejszych klubach to kuleje. Jestem za jednym ALFAHOLIZMEM

  7. #37
    Hanys Romeo Avatar Adam$72
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    SI
    Auto
    sztrucel 156 2.4TDI , FZS 600
    Postów
    851

    Domyślnie

    Cytat Napisał matiuk Zobacz post
    niektore opcje mialbys wylac\zone gdybym sie na maloposki zdecydował
    Wybacz,ale bycie użytkownikiem 2 jakoś mi nie pasi.Nie ma takiego uczestnictwa,koniec imprezy,dziekuję,dobranoc
    Do Rafała:chciałbym sie z Toba zgodzic,ale coś mi to nie wychodzi.Kluby,które wcześniej wymieniłem,jakos istnieją,nie wiem czy kuleją czy nie,ale jakoś nie mają zamiaru zniknąć.Co dziwne:klubowiczów jest kilkadziesiat czy wiecej,a na spotach 5-10 aut.U nas odwrotnie:kilkadziesiąt aut,a klubowiczów może byc tyle ze kot napłakał.

    ps.zapomniołbych:my tukej na Ślunsku żodnego klubu niy momy.Właściwie po co?Rozumiemy sie bez słów

  8. #38
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    My tutaj ( Zagłębie ) też nie mamy
    i wos hanysy tyż rozumiymy , ino czasym nie wiymy co godocie


    Cytat Napisał matiuk Zobacz post
    normalnie byś sie mogl udzielać, tylko np niektore opcje mialbys wylac\zone gdybym sie na maloposki zdecydował oczywiście,

    jak to był żart - to był niezły
    lokalizację byś weryfikował po IP ?
    czy po tym co kto wpisze w rubrykę " skąd " ?
    bo jakoś byś musiał powyłączać te "niektóre opcje" osobom spoza małopolski

    chyba już na starcie poległeś
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 04-06-2010 o 23:07








  9. #39
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar szykaz
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    159
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    jak to był żart - to był niezły lokalizację byś weryfikował po IP ? czy po tym co kto wpisze w rubrykę " skąd " ? bo jakoś byś musiał powyłączać te "niektóre opcje" osobom spoza małopolski chyba już na starcie poległeś
    są na to różne sposoby ale myślę, że ktoś np z gdańska by sie nie rejestrował w małopolskim czy południowym klubie AR?

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał matiuk Zobacz post
    są na to różne sposoby ale myślę, że ktoś np z gdańska by sie nie rejestrował w małopolskim czy południowym klubie AR?
    I tutaj pojawia się kolejna kwestia - w przypadku organizacji czegoś większego i tak przyjdziecie na kolanach do 'większych klubów', żeby podbic frekwencję. Ale jeśli Wam się chce...
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Podobne wątki

  1. Dolnośląski Klub Alfa Romeo - facebook
    Utworzone przez flatbeet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 09-12-2018, 19:26
  2. Alfa Romeo Klub Ostrava
    Utworzone przez Jagiel w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 22:51
  3. kluby Alfa Romeo z małopolski
    Utworzone przez rolfik w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 22:38
  4. [Zapowiedź] II lokalne spotkanie KLUB ALFA ROMEO POMORZE[fo
    Utworzone przez webmaster007 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2006, 11:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory