
Napisał
wheelerwasp02
Sorry a co dokładnie masz na myśli przez jakość jazdy? co ci nie pasuje przy 215/45/17 ?
Ja po kolei zmieniałem od 205/50/16 przez 205/55/16 potem 215/45/17 aż do 225/40/18.. i powiem szczerze nigdy nie zejde na węższą.. szeroki kapeć nawet o stosunkowo niskim profilu bo 40 daje duży komfort, wybiera mniejsze dziury mimowolnie.. w koleinach nie ma specjalnej różnicy między nimi wszystkimi.. a wręcz stwierdzam że łatwiej mi tymi szerszymi wyjść z koleiny niż 205/55/16..
A poza tym schodząc na mniejszy rozmiar zyskasz może i minimum więcej komfortu ale stracisz duużo w prezencji auta.. tym bardziej że te felgi na foto to dość rzadkie są a do 147 FL pasują naprawdę bardzo dobrze..
Zastanów się czy warto kombinować jak jest dobrze jak jest.. wkońcu to auto to nie tapczan tylko sportowo nacechowany hatchback..