Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Czy Alfista analogowy to nie Alfista.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    alfa 166 3,2 v6 2004, alfa GTV 2,0 TB 2000
    Postów
    2

    Domyślnie Czy Alfista analogowy to nie Alfista.

    Dzień dobry Wszystkim Alfisom,

    piszę ponieważ dzisiaj poczułem się jak Alfista gorszego sortu. Jeżdżę Alfami od 2002r., [notranslate]Alfa[/notranslate] wiozła mnie do ślubu. Alfą odbieralem swoją córkę i żonę po narodzinach mojej córki. Miałem czerwoną Alfę 156 krajową wersję wyścigową - pucharową (oryginalną) w kolorze rosso. Jeżdżę Alfami do dzisiaj i posiadam tylko na swój użytek dwie Alfy krajowe, o które dbałem i robiłem wszytko na bieżąco. Przyszedł dzień, że musiałem kupic duży samochód, bo Alfy niestety są za małe do transportu rowerów i akcesoriów rowerowych na zawody. Dałem ogłoszenie na otomoto, olx i otrzymuję komentarze od użytkowników tego portalu (Alfaholicy), że z moimi Alfami to pewnie coś nie tak, bo nie ma ich w ogłoszeniach na portalu, że obniżyłem cenę o 3000 PLN to tym bardziej pewnie mam "badziewie", że nie jestem osobą godną zaufania, bo nie mam ogłoszenia na Alfaholicy. Drodzy Alfahlolicy internetowi, proszę o ostrożne wyciaganie wniosków - są ludzie, którzy nie korzystają z facebooka, messengera, portali specjalistycznych, bo nie mają czasu lub nie chcą. Mam rodzinę, prace i hobby sportowe, które zajmuje mi 15h czasu w tygodniu. Zaznaczam, żeby umieścic ogłoszenie należy tu napisac 50 wiadomosci.

    Pozdrawiam Alfistów
    analogowy Alfista z Rybnika od 2002 roku

  2. #2
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakub999 Zobacz post
    Dzień dobry Wszystkim Alfisom,

    piszę ponieważ dzisiaj poczułem się jak Alfista gorszego sortu. Jeżdżę Alfami od 2002r., [notranslate]Alfa[/notranslate] wiozła mnie do ślubu. Alfą odbieralem swoją córkę i żonę po narodzinach mojej córki. Miałem czerwoną Alfę 156 krajową wersję wyścigową - pucharową (oryginalną) w kolorze rosso. Jeżdżę Alfami do dzisiaj i posiadam tylko na swój użytek dwie Alfy krajowe, o które dbałem i robiłem wszytko na bieżąco. Przyszedł dzień, że musiałem kupic duży samochód, bo Alfy niestety są za małe do transportu rowerów i akcesoriów rowerowych na zawody. Dałem ogłoszenie na otomoto, olx i otrzymuję komentarze od użytkowników tego portalu (Alfaholicy), że z moimi Alfami to pewnie coś nie tak, bo nie ma ich w ogłoszeniach na portalu, że obniżyłem cenę o 3000 PLN to tym bardziej pewnie mam "badziewie", że nie jestem osobą godną zaufania, bo nie mam ogłoszenia na Alfaholicy. Drodzy Alfahlolicy internetowi, proszę o ostrożne wyciaganie wniosków - są ludzie, którzy nie korzystają z facebooka, messengera, portali specjalistycznych, bo nie mają czasu lub nie chcą. Mam rodzinę, prace i hobby sportowe, które zajmuje mi 15h czasu w tygodniu. Zaznaczam, żeby umieścic ogłoszenie należy tu napisac 50 wiadomosci.

    Pozdrawiam Alfistów
    analogowy Alfista z Rybnika od 2002 roku
    Możesz wcześniej ale musisz napisać do moda i on to zatwierdzi

    Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  3. #3
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Co w tym dziwnego że ludziska wybrzydzają i nie ma to wpływu na to gdzie ogłoszenie sie ukazuje.
    15 lat z Alfa to nie jest jakis szczególny wynik
    Ostatnio edytowane przez 75andrew155 ; 26-10-2017 o 20:54

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Wybrzydzanie na auta z ogłoszeń to normalna rzecz, kupiec chce od razu zbić z ceny. Wybrzydzanie to jeden z elementów negocjacji - osobiście spotkałem się z tym, że ludzie potrafią się przywalić podczas kupna, że wrak autka jest brudny!

    Co do bycia Alfistą. Ja jeżdżę Alfą Romeo od niespełna 7 lat i w życiu bym o sobie nie powiedział Alfista, co najwyżej miłośnik marki, na alfistę to za wysokie progi

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Jak kupuje Alfę i ma ramki klubowe to sprawdzam 3xbardziej szczegółowo

  6. #6
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Takie czasy w 98 roku Alf było jak na lekarstwo..... więc i ludzie doroślejsi.... a teraz cóż z jednej strony gorzej a z drugiej lepiej bo więcej ich jezdzi . Prawdziwi Alfisti nie przejmuja sie apaczami AVE ALFA Polecam Stelvio jak szukasz coś większego

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie

    tu widac jak na dloni czym jezdzil przez te 12 lat kolega Alfista

    niestety linku z autocentrum i jego opinii nie moge wkleic jeszcze, wiec wklejam opinie

    "... najlepszy, w trasie - -autostrada jak jechałem vw 1,9 tdi do 145km/h spalił 7. [notranslate]Alfa[/notranslate] przy tej prędkości 9,2, a przyjemność w jeździe dużo większa, warto.
    ...w fordzie był ... lepszy - bardziej sportowy, czasem dobija z tyłu, a amortyzatory sprawne.
    ...jedynie paliwo problemem, ale na transie pali mniej od Forda Mondeo ST220 - ma 6 biegów, ford miał 5. W mieście pali więcej [notranslate]Alfa[/notranslate].
    ...jedna poważniejsza awaria przez 3 lata - padła skrzynie biegów - mechanizm różnicowy - naprawa 2.500 w autoryzowanym serwisie, do przełknięcia. Przejechałem przez 3 lata 25000 km..."

    juz nie chcialo mi sie szukac co napisal przy 156 ktora tez mial podobno

    a GTV dopiero co kupiona bo w grudniu i majac 2 szt nagle cos wiekszego potrzebne - jestem ciekaw co to kolega kupil?

    pzdr

    p.s. co do sprawdzania forumowych jak pisze ktos powyzej to chyba racja - bo na kilka zapytan z tych wystawionych tutaj problem nawet z podaniem nr vin maja koledzy

Podobne wątki

  1. Nowy Alfista 75
    Utworzone przez MarekNycz w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2017, 15:11
  2. Alfista?
    Utworzone przez sedici w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-10-2008, 13:19
  3. Prawdziwy Alfista!!!!!!!!!!!!
    Utworzone przez 1etnies1 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-11-2006, 23:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory