Strona 12 z 48 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 471

Temat: Zlot Alfaholicy 2016 - dyskusja

  1. #111
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Nie zmieniła się, tylko ja źle napisałem 900, a miało być 800. Przepraszam za błąd, nie bijcie

  2. #112
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    silesia
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    43

    Domyślnie

    Skoro jesteś cumplu z tej samej branży to się przyczepie

    Cytat Napisał Rafał Zobacz post
    a więc jako organizator informuje ze owy zadatek w/g regulaminu zlotowego (który jest do wglądu po opłaceniu całości) , zwanego również zaliczką bezwrotną o czym informuje przed przystąpieniem dobrowolnym w udziale w przedmiotowym zlocie jest bezwrotny/a!!! - też jestem prawnikiem
    Regulamin musi być do wglądu przed umową I ta informacja nie ma mocy prawnej Ale już nic nie mowie . Zeby bana nie dostac .

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Tuti Zobacz post
    Nie zmieniła się, tylko ja źle napisałem 900, a miało być 800. Przepraszam za błąd, nie bijcie
    Sprawdz dokladnie moze 700 ma byc
    Ostatnio edytowane przez Arczi ; 17-02-2016 o 17:05

  3. #113

  4. #114
    Użytkownik Romeo Avatar madmax-y
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR166 2,0TS.;HS VT600;AR 145 1.4 Bx Była
    Postów
    569

    Domyślnie

    Arczi ,odbiegając już od przepisów ,od 11 lat są organizowane przeróżne zloty alfaholików i zawsze wpłaca się zadatek/zaliczkę jak kto woli to nazywać i nikt nigdy nie miał żadnego ale .Logiczne chyba jest ,że organizator takiej imprezy nie będzie zaliczkował z własnej kieszeni .Wystarczająco duuuużo czasu ,swojego własnego ,prywatnego, poświęca na to aby coś takiego zorganizować,abyśmy mogli się spotkać w większym gronie choć raz do roku .Co się tyczy ośrodka ,domki są rewelacyjne,jedzenie też dobre ,a jak by ktoś był jeszcze głodny to zawsze może udać się do pięknego lasu na jagody/borówki , grzybki lub jak będzie miał szczęście to i zająca złapie.Ośrodek położony jest nad jeziorem to i rybkę można złowić .Atmosfera zlotowa też rewelacyjna.

    NIECH ŻYJĄ ORGANIZATORZY I ZLOTY do zobaczyska w sierpniu .Oczywiście zadatek wpłacimy

  5. #115
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    silesia
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax-y Zobacz post
    Arczi ,odbiegając już od przepisów ,od 11 lat są organizowane przeróżne zloty alfaholików i zawsze wpłaca się zadatek/zaliczkę jak kto woli to nazywać i nikt nigdy nie miał żadnego ale .Logiczne chyba jest ,że organizator takiej imprezy nie będzie zaliczkował z własnej kieszeni
    O ile na tym Klub nie zarabia to jasne że tak, po prostu o tym wspomniałem bo niestety ludzie sa różni i potem nie będzie jak kto woli to nazywać.

    Chciałem jeszcze dopytać jak wybiore pelny pakiet to rozumiem że atrakcje mam już w cenie i mogę wypożyczać np kajak albo kort bez kosztow.

    Opcja 1: nocleg + wyżywienie + atrakcje na terenie ośrodka - 800 zł

  6. #116
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    [QUOTE=Arczi;1772051]Skoro jesteś cumplu z tej samej branży to się przyczepie



    Regulamin musi być do wglądu przed umową I ta informacja nie ma mocy prawnej Ale już nic nie mowie . Zeby bana nie dostac .

    [COLOR=silver]- - - Updated - - -[/COLOR

    To nie towar tylko dobrowolne uczestnictwo w zlocie bez nadzoru . więc jednak ja mam racje

  7. #117
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    silesia
    Auto
    Alfa 156
    Postów
    43

    Domyślnie

    Usługa to usługa nie towar więc nie masz i nie miałeś racji, za każdą imprezę odpowiada organizator i nie ma czegoś takiego jak dobrowolne uczestnictwo. Podpowiem też, że bez umowy nie ma zadatku tylko zaliczka. Ale zostawmy to, podyskutujemy na zlocie przy alkoholu .
    Ostatnio edytowane przez Arczi ; 18-02-2016 o 02:02

  8. #118
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arczi Zobacz post
    O ile na tym Klub nie zarabia to jasne że tak, po prostu o tym wspomniałem bo niestety ludzie sa różni i potem nie będzie jak kto woli to nazywać.

    Chciałem jeszcze dopytać jak wybiore pelny pakiet to rozumiem że atrakcje mam już w cenie i mogę wypożyczać np kajak albo kort bez kosztow.
    na pewno bedą zniżki na atrakcje np kajaki . rowerki . atrakcji tylko przybezie kort bedzie do dyspozycji . co do kortu to bede wiedział po potwierdzeniu odpowiedniej ilości uczestników.

  9. #119
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Panowie nie zaśmiecajmy wątku. To jest temat w którym niewiedzący moga się dowiedzieć czegoś o zlocie, a nie od spierania kto lepiej korzysta z Google.

    Te 200 zł na atrakcje na ośrodku to przecież koncert, imprezy integracyjne itd. itp. Za darmo przecież nikt Wam kiełbasy nie da. Cena albo pasuje, albo nie. Opinie nic tutaj nie zmienią, bo tyle kosztuje nocleg i kiełbasa.

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar ozi 164
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    knurów
    Auto
    AR 147 1,6 TS ar 156 jts lift ,156 JTDlift było ... 159 SW 1.9 jtd TI jest ,
    Postów
    154

    Domyślnie

    cos mi sie wydaje ze kolege archi to na zlocie raczej niee zobacymy

    - - - Updated - - -

    poza tym to nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek podpisywał czy tez zawierał jaką kolwiek umowe z organizatorem zlotu (a byłem juz na kilku )
    zawsze wpłacałem całóśc lub zaliczke i jak do tej pory byłem zawsze zadowolony , zeby nie powiedziec zachwycony organizacją

    - - - Updated - - -

    poza tym to nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek podpisywał czy tez zawierał jaką kolwiek umowe z organizatorem zlotu (a byłem juz na kilku )
    zawsze wpłacałem całóśc lub zaliczke i jak do tej pory byłem zawsze zadowolony , zeby nie powiedziec zachwycony organizacją

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] ALFAHOLICY 2016 - XI Zlot Ogólnopolski - Bielsko-Biała
    Utworzone przez edhel w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-06-2016, 05:07
  2. [Temat organizacyjny] Zlot Ogólnopolski "Alfaholicy" 2013 - dyskusja
    Utworzone przez malin2k5 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 606
    Ostatni post / autor: 27-08-2013, 07:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory