Strona 190 z 226 PierwszyPierwszy ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,900 z 2255

Temat: Rozmowy o AR 33/164 - mini Shoutbox

  1. #1891
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Panowie,
    Ilu watowe (i jaki mają RMS) przednie głośniki w drzwiach oraz głośniki w tylnej półce? Zaczął mi delikatnie charczeć przedni głośnik w drzwiach i z tyłu w półce również... Chciałbym zamienić na coś mocniejszego, aczkolwiek nie wiem za jakimi głośnikami się rozglądać.
    Wymiar głośnika z przodu wynosi 165mm?

    I jeszcze jedno... Montował ktoś może centralkę zamka? Szczerze ori pilocik na podczerwień mnie nie zadowala (chodzi głównie o zasięg) i planuje założyć moduł z pilotami na fale radiowe. Muszę rozbierać każde drzwi po kolei i wpinać się w siłowniki, czy jak?

  2. #1892
    Użytkownik Świeżak Avatar s_ordak
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    TORUŃ
    Auto
    Alfa Romeo 164 3,0 24v Q4 1994
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał Zobacz post
    Mam kilka Alf 164 do demontażu , najlepiej podjedz i sobie wykręć co potrzebujesz.
    Rafał,

    Masz tylko "zwykłe" 164 na części, czy może jakaś Q4 też jest?

  3. #1893
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Kraków/Sandomierz
    Auto
    AR 164 TS SUPER
    Postów
    45

    Domyślnie

    Montowałem centralkę. Prosty temat. Obok dzwigni ręcznego jest guzik zamknij/otwórz- wpiąłem tam zasilanie bezpośrednio z aku, kierunki z tylnych lamp, kable do bagażnika poprowadziłem pod dywanikiem, tylną kanapą. Przy okazji zrobiłem otwieranie bagażnika na pilot Męczyłem pół dnia, ale teraz jak wiem jak, to zrobił bym to drugi raz w godzinę.

    - - - Updated - - -

    Może mi powiedzieć jakie są żarówki podświetlające zegary? Nie świeci mi się pół prędkościomierza, wskaźnik paliwa. Jak to rozbiorę to chce wymienić już wszystkie żarówki. Tylko przed rozbiórką chciałbym mieć już żarówki żeby od razu założyć. I powiedzcie ile ich tam jest?

  4. #1894
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Cytat Napisał s_ordak Zobacz post
    Rafał,

    Masz tylko "zwykłe" 164 na części, czy może jakaś Q4 też jest?
    do q 4 została mi skrzynia ,silnik i zendery..... na razie leżą ... zendery założe do bolida ale skrzynie mogę ożenić no chyba ze sobie wezmiesz cała q4 heheh...

  5. #1895
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzes.K Zobacz post
    Montowałem centralkę. Prosty temat. Obok dzwigni ręcznego jest guzik zamknij/otwórz- wpiąłem tam zasilanie bezpośrednio z aku, kierunki z tylnych lamp, kable do bagażnika poprowadziłem pod dywanikiem, tylną kanapą. Przy okazji zrobiłem otwieranie bagażnika na pilot Męczyłem pół dnia, ale teraz jak wiem jak, to zrobił bym to drugi raz w godzinę.

    - - - Updated - - -

    Może mi powiedzieć jakie są żarówki podświetlające zegary? Nie świeci mi się pół prędkościomierza, wskaźnik paliwa. Jak to rozbiorę to chce wymienić już wszystkie żarówki. Tylko przed rozbiórką chciałbym mieć już żarówki żeby od razu założyć. I powiedzcie ile ich tam jest?
    O super.. czyli nie muszę rozbierać wszystkich drzwi pokolei Faktycznie, jest ten przycisk, wepne się tez tam.

    Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

  6. #1896
    Użytkownik Świeżak Avatar s_ordak
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    TORUŃ
    Auto
    Alfa Romeo 164 3,0 24v Q4 1994
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafał Zobacz post
    do q 4 została mi skrzynia ,silnik i zendery..... na razie leżą ... zendery założe do bolida ale skrzynie mogę ożenić no chyba ze sobie wezmiesz cała q4 heheh...
    Wystarczy mi jedna
    Wspomniałeś o skrzyni; wymieniałeś może w niej kiedyś uszczelniacze?

  7. #1897
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Podlaczalem sterownik centralnego i chyba przez przypadek coś zepsułem, bo przestał działać mi prędkościomierz i nie nabija mi kilometrów. Sterownik zapakowałem do bagażnika i fakt że rozbierałem poszycie więc coś mogłem tam naruszyć... a może zwyczajnie słaba masa?

    Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

  8. #1898
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Kraków/Sandomierz
    Auto
    AR 164 TS SUPER
    Postów
    45

    Domyślnie

    Podpiołeś pod przycisk koło ręcznego? Tam w okolicy nie nic co ma związek z predkosciomierzem. Chyba. Obstawial bym zbiegu okoliczności. Pewnie padł impulsator. Ja zmieniałem już 2 razy.

    Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  9. #1899
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Dosłownie Podpiąłem pod przycisk koło ręcznego, tak jak Ty wcześniej o tym pisałeś. Oczywiście podłączyłem również dodatkowe wyjście na klapę bagażnika i centralka elegancko działa, natomiast przestał działać prędkościomierz. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to ewentualnie słaba masa, ponieważ grzebałem przy akumulatorze i masę podpiąłem pod ten gruby kabel, który łączy akumulator z karoserią... Być może słabo coś styka, ponieważ wczoraj jak wracałem już do domu, to zauważyłem że w połowie drogi, zaczęło wszystko działać - prędkościomierz i oczywiście zaczęło naliczać kilometry... Natomiast jak dziś jechałem z powrotem na garaż, to sytuacja się powtórzyła, czyli w pewnym momencie wszystko zaczęło działać jakby nigdy nic..
    Ostatnio edytowane przez Tytanowy ; 14-04-2016 o 21:37

  10. #1900
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar p_r_z_e_m_k_o
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    kościan WLKP
    Auto
    AR 155 2.0 8v TS / AR GT JTDm / AR 164 3.0 V6
    Postów
    455

    Domyślnie

    Jak dojdziesz czym to jest spowodowane to daj znać, bo u mnie takie same objawy i nie wiem gdzie szukać

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory